Двері


Двері

Будинок починається з дверей і дуже правильно, що вас залучило наше підприємство «ПБП Фараон», оскільки це підприємство займається виготовленням дверей, проходячи всі стадії підготовки деревини й несе особисту відповідальність за свій готовий продукт.

З давніх-давен найпрестижнішими й найміцнішими вважалися дерев'яні двері Київ, зроблені з масиву дерева і, це не дивно, оскільки дерево - природний, екологічно чистий матеріал, і наші двері з натурального дерева будуть лише створювати атмосферу затишку та спокою, доповнювати інтер'єр будинку. Двері з масиву дерева є показником високої вишуканості та краси.

Наші двері виготовляються з масиву найцінніших і найпрактичніших порід дерева: дуба, ясеня, клена та інших.

Ми виготовляємо двері:

- міжкімнатні (глухі та під скло)

- вхідні

У вартість дверного блоку входить: полотно, коробка, лиштва на дві сторони, покриття тонуванням та лаком. Також існує можливість виготовити двері на замовлення.

Більшість сучасних моделей дверей виготовляються з масиву різних деревних порід, таких як дуб, сосна, ясен, клен, вільха та інші. Використання дерева як матеріал для виготовлення дверей має ряд істотних переваг.

По-перше, цей матеріал є екологічно чистим, тому двері з масиву дерева можна вільно встановлювати навіть у тих приміщеннях, де постійно перебувають діти. Завдяки високому коефіцієнту якості та надійності двері, зроблені з дерева, мають досить тривалий експлуатаційний термін, практично не втрачають своїх властивостей з роками та не всихаються.

Двері з масиву дуба, клена та ясена відносять до категорії елітних моделей, які одним своїм виглядом здатні прикрасити приміщення, наділивши його рисами багатства та розкоші. Більшість з них мають свій неповторний дизайн і виробляються на індивідуальне замовлення, що є гарантією високої якості та довговічності.

Такі породи як сосна або вільха є більш доступними, але при цьому також мають високу якість. Однією з незаперечних переваг цих матеріалів, є їх високий рівень м'якості. Вони оптимально піддаються поліруванню, шліфуванню та фарбуванню, тому купуючи двері з масиву сосни або вільхи, ви зможете поекспериментувати з різними кольорами та формами.

Ціна дверей із сосни 1800 грн за 1 кв.

Враховуючи, що всі двері, що виготовляються нами, мають як ексклюзивний дизайн, так і розмір, ціна вказується виходячи з квадратного метра. Тому що чим більше двері, тим більше деревини витрачається, що відбивається на ціні.

Вартість стандартних міжкімнатних дверей складає 2800 грн за шт.

Сосна – найдемократичніший за вартістю матеріал, крім того, сосна може бути оброблена під будь-який колір, що даємо максимальний спектр застосування.

Ціна дверей із вільхи  2700 грн за 1 м кв.

Ціна дубових дверей становитиме 3600 грн за 1 м кв.

Можливо, на ринку є пропозиція дешевша, є дорожча. Але в нашій ціні лише реальні витрати. Жодних переплат. Ви отримуєте тільки якісний матеріал та якісну відповідальну працю майстрів. Співпрацюючи з нами, Ви не оплачуєте.

- послуги посередників. Більшість магазинів просто перепродують товар. Ми ж самі виготовляємо двері.

- складські витрати. Нам немає потреби зберігати нашу продукцію на складі. Всі двері виготовляються на замовлення.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)