Кухні з ДСП


Кухні з ДСП

Кухня – одне з найважливіших приміщень у будинку, де ми проводимо чимало часу, тому на кухні все має бути зручно та раціонально. Перш ніж вирушити купувати кухонні меблі, що сподобалися вам, необхідно виміряти приміщення кухні, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Якими б не були форма та розміри вашої кухні, при її проєктуванні їх треба обов'язково врахувати та максимально використати.
Наступний пункт – визначення оптимальної території для трьох основних робочих зон: миття, холодильника та плити. Пам'ятайте, що практично весь час Вам доводиться проводити у цих зонах.
Не забувайте, що кожна кухня розраховується індивідуально, і кінцева вартість залежатиме від того, який матеріал ви оберете для кухонних модулів і від того, які елементи включите до неї. Найдорожчим матеріалом для кухонь залишається натуральне дерево, тому досить часто вибирають дешевші матеріали: ДСП, МДФ рамки та пластикові фасади з алюмінієвою обкладкою, які за функціональністю не поступаються фасадам з натурального дерева.
Для виготовлення корпусів ми використовуємо екологічно чисту деревно-стружкову плиту завтовшки 16 мм. Для створення такої плити використовується лише перероблена деревина, яка піддається обробці, що гарантує високу якість. Вироби з такого матеріалу дуже функціональні, оскільки мають високу щільність і міцність, не деформуються і мають довгий термін служби.
Як економваріант можна використовувати кухні з фасадами з ДСП. В обробці корпусів і фасадів з ДСП ми використовуємо край ПВХ, як найбільш зносостійку і довговічну, що створює плавні, округлі лінії без гострих країв. Кухні з фасадом із МДФ - це можливість різноманітних дизайнерських рішень: витончений рельєфний малюнок на дверях, різноманітність колірних рішень. Фасад із МДФ набирається із МДФ-профілів товщиною 20-22 мм, внутрішньою вставкою служить МДФ плита товщиною 8 мм. Фасади із МДФ рамок значно практичніші й довговічніші в експлуатації, ніж звичайні плівкові МДФ фасади. Кухні з фасадом із пластику характеризуються якістю, практичністю, зручністю. Фасад виготовляють з ДСП, покритої пластиком, краї фасаду облицьовані С-подібним алюмінієвим профілем. Такі фасади добре миються і витримують високу температуру (особливо біля плит та духовок).


Порівняння товарів (0)Кухня з ДСП №3

14 000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)