Вікна


Вікна

Для виробництва дерев'яних вікон ми використовуємо тришаровий клеєний брус з перетином і 78х86 мм - брус такої товщини розрахований на сильні морози й не дуже важкий для фурнітури.

Він надійніший і довговічніший за брус з масиву деревини. Через відсутність внутрішньої напруги (у ламелі віконного бруса повинен підбиратися тільки радіальний або тангенційний розпил), а також завдяки взаємній різноспрямованості волокон трьох склеєних ламелей цей брус не дає усадки, не скручується і не згинається з часом. Така стабільність є особливо важливою при виробництві дерев'яних вікон. Клей для бруса має характеристики міцності вищі, ніж у самої деревини – розірвати склеєні ламели практично неможливо.

Як матеріал для ламелей може бути сосна, дуб, модрина або меранті. Ми виробляємо дерев'яні євровікна із сосни, дуба чи меранті.

Найбільш поширеним матеріалом є сосновий зрощений євробрус. Саме із цього матеріалу (сосна) виготовляється на нашому підприємстві понад 80 відсотків дерев'яних євровікон. Ціна на дерев'яні євровікна із сосни найбільш прийнятна для приватних замовлень.

Ціна квадратного метра віконних конструкцій на приватний будинок становить 2800 грн. Ця ціна може змінюватись в залежності від застосовуваного склопакета. Наведена вище ціна передбачає застосування двокамерного склопакета шириною 32 мм та бруса 68 мм.

Детальніше з цінами на дерев'яні євровікна ми пропонуємо подивитися в розділі "Ціни на вікна".

Наші технологічні можливості дозволяють при застосуванні бруса 68 мм використовувати склопакети шириною 24 мм або 32 мм, а для бруса 78 мм - тепліші склопакети шириною 34 мм або 42 мм.

На наші дерев'яні євровікна, після монтажу, ми надаємо замовнику паспорт виробів, який підтверджує гарантійні зобов'язання на 60 місяців експлуатації вікон. Післягарантійне обслуговування поширюється весь термін експлуатації.

Купуючи дерев'яні вікна в нашій компанії, Ви отримуєте гарантійне обслуговування дерев'яних євровікон на 5 років. Наступне сервісне обслуговування платне.

Як правило, гарантійне обслуговування поширюється на такі види проблем, що виникають з виробом:

1. Тріщини на склопакетах, якщо вони сталися з вини виробника. Наприклад, якщо були приховані дефекти під час встановлення внутрішнього штапика вікна з дерева.

2. Конденсат і мряка всередині склопакета.

3. Продування через стики рами виробу зі стіною, підвіконням, укосами.

4. Продування через притвор виробу внаслідок порушення регулювань фурнітури.

5. Проблеми із закриванням стулок (провисання стулок).

6. Перекіс конструкції через неправильний монтаж.

7. Подряпини та сколи на дереві, що виникли з вини виробника.

При необхідності гарантійного обслуговування Вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера за тел.: (096) 591-54-53).

Гарантійні зобов'язання не поширюються у таких випадках:

- дефекти вікон, спричинені стихійними лихами (пожежа, повені, землетруси тощо);

- механічні пошкодження в процесі експлуатації (подряпини, вм'ятини, розбите скло тощо);

- порушення правил експлуатації та догляду за виробом;

- присутні сліди самостійного ремонту та стороннього втручання.

Ціна за м2 від 2800-3800 грн.


У цій категорії немає товарів.