Новини

Вибираємо з якого дерева купити ліжко!

Вибираємо з якого дерева купити ліжко!

Якщо прикинути скільки протягом життя ми знаходимося в такому фізіологічному стані, як сон, то виходить, що в середньому ми спимо третину свого життя. Це від 15 до 30 років. Третина – це значна частина життя, у кожного з нас виникає природне бажання зробити її максимально приємною та комфортною. ..

Вибір матраца для ліжка

Вибір матраца для ліжка

Вибір матраца для ліжка Багато хто вважає, що чим жорсткіший матрац, тим краще. Насправді це не так. Занадто жорсткий матрац не підтримує частини тіла рівномірно, внаслідок чого сон стає неспокійним. Але й надто м'який матрац для ліжка вибирати не варто – хребет у цьому випадку залишається без оп..

Догляд за дерев'яними євровікнами

Догляд за дерев'яними євровікнами

Будь-яке вікно з дерева потребує турботи. Не виняток і євровікна дерев'яні, догляд за якими включає не тільки комплекс заходів для підтримки рами в чистоті, а й у справному вигляді фурнітури та ущільнювачів. Багато часу «віконні» клопоти не займуть – цілком достатньо приділяти «очам» будинку серйозн..

Як правильно вибрати склопакет

Як правильно вибрати склопакет

Одним із головних елементів вікна є склопакет, який прийшов на зміну звичайного скла. Саме склопакет забезпечує дерев'яні євровікна оптимальними функціональними властивостями. Конструкція склопакета є досить складною. Основою є дистанційна рамка із оцинкованої сталі, алюмінію іноді пластикова..